Таємниця Марісси Частина перша

Обкладинка з люб’язності пані Photoshop

http://www.fiverr.com/msphotoshop

Коли я сиджу у своєму улюбленому кафе вранці вранці близько десятої години, тепер я можу подумати над тим, що трапилося минулої ночі. Погода на вулиці пасмурно. Великі вікна дозволяють отримати великий вигляд, подібно до екрану фільму. Дощ може пізніше пізніше, але зараз він не тут. Минулого тижня сонце гаряче палить. Я не фанат надзвичайно теплих температур, але, на щастя, жінки добре одягаються незалежно від сезону.

Мені подобаються жінки так, якщо ти (читач) хоче припустити, що я сексист, я не можу зупинити вас. У такому випадку ви можете замінити слово “жінки” на “чоловіки” або “люди” залежно від вашої переваги. Можливо, чоловіки одягаються так само добре, як і жінки в місті, але я повинен залишатись конкретними в моїх описах. Це викриває про щось конкретне, і узагальнення тут не працюватимуть.

Якщо ви думаєте, що я переконливо пояснюю, ви правильні. Я живу поряд з коледжем, і я зіткнувся з дискусіями, коли люди будуть говорити про те, чому певні автори не додають фрази “на мій погляд” після висловлення думки в есе. На мій погляд (і я роблю те, що я хотів уникнути), якщо читачеві потрібна різниця між думкою та фактом, що пояснюється в письмовій формі, то читачеві незручно щось у написанні. Як я вирішив поставити це на папері, я сказав собі, що, якщо люди повинні точно відчути мою особисту правду, я повинен це зробити на своєму шляху. Перші враження – це все. Коли я раптом переймаюся до м’яса, про що все це, я вже переможе тебе на мою сторону, сподіваюся.

Вчора ввечері, коли я прийшов додому з кафе, я був шокований тим, як одягнувся мій сусід. Вона живе від мене в нашому апартаменті. Вона залишається в моїй запасній спальні місяць, тому що її сім’я, яка відвідує її з України, вирішила залишитися довше, ніж спочатку планувалося, і вони стискають її стиль. Вона шукає квартиру для них, але, оскільки вони не є американськими громадянами, вона амбівалентно про те, які дії вона повинна прийняти. Чи повинна вона допомогти їм заселитись в Америці або сказати звичаєм відправити їх назад в Україну? Вона пояснила мені, що вона спробує перший варіант на місяць-другий, а потім, якщо знайти місце для них стане занадто напруженим для неї, вона вдасться до другого варіанту.

Її звуть Маріса Кучинський. Мене звуть Якоб Шварц. Ми жили на Riverside Drive протягом кількох років. Я не знаю, хто прожив тут довше, але пам’ятаю, коли я вперше скучив її. Вона виходила з її квартири, коли я виходив з моєї. У неї була копія Гомера “Іліада”, яку я ще не читав, і, коли вона посміхнулася і сказала привіт, я запитав її, чи це хороша книга. Вона сказала, що вона насолоджувалася тим, що вона читала до цих пір, але вона не читала достатньо, щоб точно сказати. Наша бесіда була цікавою, але, як я подивився на неї, я не міг не допомогти, а зробити зауваження. Вона була одягнена в сіру галасливу водолазку з довгими рукавами, підтягнутими вгору і чорними брюками. Вона була одягнена комфортно, і її довіра вийшла, коли вона говорила, але я згадав, як бачила ще одну жінку в той же день в кафе, одягнувши майже таку ж сукню, за винятком того, що її вдягнула светри. Коли я розмовляв з Маріссою, я думав про те, як вона було б корисно, якщо б вона одягнула і свитер, що вкладається в нього. Вона жила в Манхеттені, де сиділи в сорочках та светрах. (Так, були вилучені сорочки та светри, але я вказую на це). Жінки, одягнені в вершини, були для мене поворотними, тому я уявив, що вона виглядатиме в цьому стилі. Протягом усіх днів, коли ми зіткнулися один з одним, було кілька разів, коли вона носила пугові сорочки з прив’язаними хвостами сорочки, але ніколи не було прикріплено нічого.

Я пам’ятаю один день, коли вона була в кафе з кількома її друзями. Вони, мабуть, пішли на подію, тому що всі вони носили футболки з коротким рукавом, що рекламують подію. Всі вони загорнули свої короткі рукави, але Маріса була єдиною, яка не вкусила в сорочку. Вона прив’язала сорочку на бік, так що вона виглядала щільно, але здавалося, що вона цілеспрямовано уникала носіння, застебнута в сорочки за будь-яку ціну. Це ніколи не вплинуло на нашу дружбу. Це було щось, що я знав, було б так само передбачуваним, як сонце зійде щоранку.

Вчора ввечері її закутала сорочка. Вона була одягнена у темну і світло-блакитну горизонтально смужку сорочку з довгими рукавами, з підтягнутими рукавами, а також темно-сині джинси з щільно гострим коричневим поясом. Коли я ввійшов у квартиру, вона вийшла з запасної спальні, в цьому одязі. Вона не носила будь взуття або шкарпетки, тому я уявив, що вона не одягнена на ніч. Може бути, вона зробила, і вона повернулася і зняла з себе туфлі та шкарпетки. Я хотів попросити її про щось, щось, що може призвести до розгадки ситуації. Я не міг думати про те, що питати, так що це не здасться незручним.

Вона запитала: “Як був твій день?”

Я сказав: “Це було добре”. Я міг би додати, що я бачив кілька жінок, одягнених як вона, але потім мені потрібно було б дати деталі, які вказують на її стиль зміни, і я не хотів зробити її самосвідомістю.

“Що ти робив?”
“Я почав писати розповідь. Були люди, які говорять про те, чи тварини повинні бути вегетаріанцями. Це змусило мене думати, що якщо у тварин є власне відчуття реальності, це відрізняється від реальності людей, і ми не повинні нав’язувати їм наше почуття моралі. Це змусило мене думати про написання історії про світ, де половина її населяли людина та половина тварин. Які б люди не робили у своїй половині світу, це не вплине на тварин і навпаки. Однак це було з урахуванням людського способу мислення. Люди ніколи не входили до світу тварин, але тварини часто ходили в людський світ і брали їжу і пошкодили свої будинки. Але я написав лише одну сторінку історії, але я не знаю, як я її розробляю “.

“Це звучить цікаво. Я хотів би прочитати його, коли закінчите. Ви б хотіли щось поїсти?”

Я не був особливо голодним, але її поява дало мені естетичний апетит, як колись жадає читання книги або слухання музики. Якщо її зовнішній вигляд був з певної точки зору, це могло б означати зміну того, що вона приготувала. Її енергія буде іншою. Це спричинить зміну життєвої хореографії. Я б поважав різницю, тому що це було б схваленням. Якщо я не сказав, що дякую за вечерю, вона може не запропонувати її в майбутньому, і вона могла б вважати невірно, я не сподобався їй одязі. Я сказав: “Це було б здорово”.

Вона зробила салат. Це було не фантастично жодним чином. Це був простий салат з начинкою з олії та оцту, але її вибір у створенні салату давав ключ до того, як вона була одягнена.

Якщо моя сім’я народження була будь-яким свідченням того, як харчові звички можуть призвести до появи своєї продукції, я б запропонував нікому не слідувати їхньому лідерству. Моя мати була Ангел Лью. Вона не була одружена, коли вона мала мене, і я виросла в системі прийомних сімей, тому що її батьки, Ларрі та Аніда Лью, не хотіли виховувати ще одну дитину, коли вони вже мали трьох дітей. Моя мама переїхала до прийомної домівки Валеріла та Еліни Шварц. Але через шість місяців перебування з ними вона повернулася до своєї родини, і мене підняв Швац. Коли мені було вісімнадцять років, я прийняв рішення дозволити їм прийняти мене. Через декілька років я знову зв’язався з мамою і познайомився з її сім’єю.
Їй вдалося залишитись струнким, бо їли їсти лише один-два бутерброди на день, що складається з болоньї та майонезу на білому хлібі. Її брат, Михайло, та його дружина, Мойра та їх дочка, Єлизавета, були ожирінням. Вони з’їли консервований равіоліс, плавлену сирну їжу, випадкові стейк Солсбері та лимонно-вапняну соду. Якщо я спробував дати їм справжні фрукти, овочі або хоча б натуральні соки, вони ніколи не їли і не пили їх. Мій двоюрідний брат, Елізабет, щодня зупинявся вдома, граючи у відеоігри. Вона взяла звичку з своєї матері, тітки Мойра, яка весь день лежала в ліжку і дивилася телевізор. Дядько Михайло, принаймні, буде йти до магазину долара, де він купував для бакалії. Кузін Єлизавета все ще живий і живе в дуже хорошому будинку на півдорозі, але решта з них загинула, не в той же час, а в кінці кінців один за іншим.

Моя мати носила сукні, які виглядали старими і зникали, а сукні тітки Мойри краще виглядала порівняно, але ніхто з них не носив ні одягнутих у сорочки у своєму житті, ні Кузен Елізабет, головна турбота про те, щоб знайти одяг, достатній для її розміщення. Дядько Михайло зробив би наполовину спробу підтягнутися у сорочці, якщо він поїхав до лікаря призначення, але в іншому випадку мода була останньою справою на його думці.

Якщо я бачив співвідношення зовнішнього вигляду та харчування з Лью, я бачив іншу співвіднесеність з Шварцем, котрий я вважав моїми реальними батьками, але ради уточнення в цьому оповіданні я буду посилатися на них по імені. Валеріл, який ніколи не любив його імені, оскільки вважав, що це дуже схоже на ім’я Валерія, і Еліна зафіксувала те, що вважали люди в нашому районі, як корисну їжу для спокоєм. М’ясо, як стейк і курка, приготовані овочі, такі як цукіні, цвітна капуста, брокколі та кабачок, а також картопля, а іноді і розтертий горошинний суп і вершкова кукурудза часто споживаються. Іноді ми макарони і сир або лазаньї, але все це було домашнім. Іноді вони носили свої сорочки, а іноді і ні. Вони не були дуже тонкі, але вони також не страждали ожирінням. Вони виглядали здоровими, і їх стилі моди представляли собою більше балансу, ніж будь-який носив Лью.

Коли я переїхав до своєї квартири на річковий вокзал і слухав розмови з жінками про те, що вони їли, дев’ять разів з десяти, якщо я почув їх, хвалячи шляхи вегетаріанства та органічно вирощеної продукції, вони також були одягнені в сорочки. Що стосується того, чи було це пов’язано з випадковості чи дизайном, журі все ще відсутнє, але іноді неважливо, чому щось трапиться. Досить сказати, що це відбувається.

Я також бачив різницю в фокусі в залежності від стилю. Один з моїх друзів, Стів Янов, мав дві сестри, Синтію і Зефір. Вони були різними за зовнішнім виглядом і настроєм.

Синтія носила сукні та спідниці. Вона, можливо, не була брудною, але її наряди дали свідчення з побоюванням щодо будь-якої форми придатності. Одного разу вона носила блузку, прикріплену в спідницю для судового слухання, але вона скаржилася, як вона ніколи не буде носити таку справу, якщо вона цього не зробить. Вона носила шарфи, шапки та прикраси. Вона склала своє одяг і влаштувала все у своїй кімнаті до місця, де їй не було достатньо часу для будь-якої іншої діяльності. Вона поговорить про важливість догляду та покупки потрібної форми зубної пасти, полоскання для полоскання рота, дезодорантів, стоматологічної нитки та багатьох інших деталей, які я не пам’ятаю. Вона критично відповість, якщо її розмовник використовував неправильне слово в контексті розмови. В ті кілька разів, коли я бачив її з датою, вона згладила чоловіче волосся і помахала рукою свою руку і сказала йому, що йому потрібно добре виглядати на публіці.
Зефір носив окуляри, але ніяких інших аксесуарів, які я помітив. Її одяг завжди була футболка з довгими рукавами, вбрана в високі чорні штани талії. Сорочки завжди були твердими кольорами, як сірий або коричневий або синій або зелений. Вона також завжди штовхнула рукави. Вона ніколи не носила шапки. Її черевики виглядали приємно. Вона мала впевненість, що точно знає, як вона хоче виглядати, і, здавалося, заспокоїла її прийняттям інших людей, однак вони були. Її кімната не була катастрофічною, але вона не витрачала ніде на час, який Синтія зробила на організацію. Зефір писав вірші і пішов у кафе, обговорював мистецтво та літературу з друзями. Вона сказала, що Синтія може взяти будь-який її одяг у будь-який час, і Синтія відповів, що вона ніколи не буде виглядати як повія.

Я згадую їх, тому що вони чудові приклади того, що я зрозумів. Якщо Сінтія це прочитає, вона скаже, що я нав’язливий. Якщо Зефір це прочитає, вона скаже, що я блискуча. Незалежно від того, який предмет, буде різні точки зору на основі того, хто сприймає.

Причина, я був шокований, коли Маріса з’явилася в закупореній сорочці не з-за самої сорочки, а з-за впливу часу. Якщо у людини зараз є сиве волосся, але в минулому було коричневе волосся, це зрозуміло, але це зазвичай ніколи не відбувається миттєво. Якщо людина перебуває в ресторані і йде у ванну кімнату і повертається через п’ять хвилин з різним кольором волосся, різним способом одягу та повною зміною особистості, це буде шокуючим для інших, наскільки стиль Марисси був для мене.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s